Başkanın Mesajı

kotan KOTAN & TOAR İnşaat Şirketi olarak, bugüne kadar imza attığımız, örnek gösterilen projelerimizle, hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklı çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.

İnşaat sektörü, sahip olduğunuz vizyon ve deneyim kadar, hayata geçirdiğiniz her projenin önünden gururla geçmenizi gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. Biz bu sorumluluğun önemini ve değerini her zaman bildik. Yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman bizden konut alanların yanında olduk. Ege’nin incisi Kuşadası’nda 1994’den bu yana çevreye saygılı, doğal kaynakları da yaşamınızı kolaylaştırma yönünde kullanıma sunan, insana değer veren projeler üretip yerli ve yabancı müşterilerimize sunuyoruz.

KOTAN & TOAR İnşaat’tan gayrimenkul alan her yatırımcı bizim için ailemizin yeni bir ferdidir...

Sektördeki 18. yılını gururla kutlayan Kotan İnşaat, şimdi yoluna gayrimenkul yatırımcıları için "bölgedeki en hızlı yatırım getirisini yaratma" iddiasını taşıdığımız Kuşadası - Davutlar'da THERMALIA Spa Köyü projesi ile devam etmektedir. Bölgede istihdamı artırarak aynı zamanda ülke ekonomisine de katma değer yaratacak projemizde bize duyduğunuz güven için teşekkür ediyorum.

Haydar KOTAN